сделать стартовой добавить в избранное 
Главная   •   Новости компаний и рынка   •   Статистика   •   Полезные статьи   •   Каталог   •   Доска объявлений   •   Форум
Пластиковые окна и двери
 
производители и поставщики 61
поставщики комплектующих 60
поставщики оборудования 10
 
регистрация
 
Комплектующие
 
системы профилей 64
каталоги профилей 23
фурнитура 21
каталоги фурнитуры 15
каталог нормативов 4
 
регистрация
 
Пластикові вікна та двері 
Поиск по сайту

"Про Окна"Новости компаний и рынка ПВХ конструкцийVEKA: криза будівництва в питаннях та відповідях
03.11.2008

VEKA: криза будівництва в питаннях та відповідях

    У зв'язку зі скрутним становищем будівельного ринку та загальною економічною кризою в Україні в українське представництво VEKA все частіше почали звертатися переробники з питаннями щодо дій VEKA в даній ситуації.

    Аби дещо заспокоїти наших партнерів, ми публікуємо основні наболівши питання та даємо на них відповіді.

    Питання 1: По якому курсу VEKA продає свій профіль на сьогоднішній день?
    Відповідь: ТОВ "ВЕКА Україна" завжди дотримувалась курсу НБУ. І на сьогоднішній день ми не відходимо від цього правила. Всі наші партнери мають змогу закупати профілі VEKA по курсу НБУ як сьогодні, так і в майбутньому, незалежно від економічної ситуації на ринку. Ми сподіваємося, що найближчим часом ситуація почне стабілізуватися, та не будуть з'являтися додаткові складнощі.

    Питання 2: Чи досі однією з найважливіших умов роботи з VEKA для переробників є можливість роботи лише з профільними системами VEKA?
    Відповідь: Так, це найголовніша умова концерну VEKA в усьому світі. І ТОВ "ВЕКА Україна" не виняток. Цей пункт прописується в договорі з нашими партнерами і є обов'язковим для його виконання. Але це зовсім не означає, що VEKA забороняє працювати з усіма профільними системами окрім систем VEKA: ця заборона стосується лише ПВХ-систем. Переробник може паралельно працювати з будь-якими алюмінієвими профільними системами та виробляти дерев'яні вікна і двері.

    Питання 3: Чи відчуває ТОВ "ВЕКА Україна" на собі дію кризи в Україні? Як це впливає на партнерів VEKA?
    Відповідь: Так, економічна криза в країні в першу чергу торкнулась сфери будівництва. Ми є частиною цієї сфери, а тому звичайно і відчуваємо на собі деякі негативні впливи. Це в першу чергу пов'язано з тим , що деяка частина переробників знаходиться в стані очікування, а це призводить в свою чергу до незначного падіння попиту на продукцію. Щодо пливу VEKA на своїх партнерів: то у даному випадку більший вплив мають переробники профільних систем на виробників, а ніж навпаки.

    Питання 4: Чи не боїтесь Ви ситуації, коли, наприклад, на весні криза послабне, і почнеться неабияка хвиля попиту на продукцію VEKA? Як VEKA планує з цим справлятись?
    Відповідь: VEKA має значні складські запаси профільних систем як в Україна, так і в сусідніх державах, де є виробничі комплекси VEKA, саме це дозволяло VEKA задовольняти найбільші хвилі попиту пройдешніх років. І сьогодні ми готові до такої ситуації.

    Более подробно о компании: Veka


www.prookna.ua

Предыдущие материалы:

 Использование
 профильных систем 
 
 Rehau 21.9%
 Salamander 15.6%
 KBE 12.5%
 Kommerling 9.4%
 WDS 9.4%
.....
 
подробнее
 
 Использование
 фурнитуры 
 
 MACO 37.5%
 WINKHAUS 20.8%
 Siegenia 16.7%
 ROTO 8.3%
 Axor 4.2%
 ROMB 4.2%
 VHS 4.2%
 VORNE 4.2%
 
подробнее
 
Новые участники каталога
 
Планета REHAU
БудОптТорг
La Finestra, Фоп Костюченко Константин Павлович
Алиас-Киев
Алиас-Запорожье
Алиас-Одесса
Алиас-Днепр
Evrovid Одесса, ООО
Оскар, ЧП
ОКНА ВСЕМ
 
Доп. иформация
 
Полный список участников
 
 
CopyRight © Про Окна